Konferans Programı

IFINSEC 2018 Konferans programı aşağıda sunulmuştur. Konferans programı nihai değildir, programda güncelleme yapmaya devam edeceğiz. Ara sıra bu web sayfasını ziyaret ederek güncel konferans programını görüntüleyebilirsiniz. Aşağıdaki butonlardan herhangi birisine tıklayarak o güne ait konferans programını görüntüleyebilirsiniz.

Saat Bosphorus 1 Salonu Bosphorus 2 Salonu
08:00 - 16:00   Kayıt
09:20 - 09:40 Cihan Vural
Burgan Bank - Genel Müdür Yardımcısı, İç Denetim ve Kontrol Grubu

“Siber Güvenlik Denetimi”




09:50 - 10:10 Ayşim Niksarlı
Ziraat Teknoloji - Bilgi Güvenliği Grup Yöneticisi

“Uygulama Güvenliği”


10:20 - 10:40 İhsan Büyükuğur
Garanti Bankası - İç Denetim Program Yöneticisi - Teknoloji ve Kurum Dışı Riskler

“Gelişen Tehdit Ortamı ve Kabus Senaryoları”




10:50 - 11:10 Ahmet Caner Aydın
Kaspersky Lab - Teknik Danışman

“Finans Sektörü Siber Dolandırıcılık Önleme Çözümleri”




11:10 - 11:40 Kahve Molası
11:40 - 12:00 Emir Arslanagic
Qualys - Technical Account Manager

“Regaining Lost Visibility”


12:10 - 12:30 Argun Derviş
IBTECH - CISO

“2020’den Sonra Bilgi Güvenliği”



12:40 - 13:00 Colin O’Neill
Daon - Satış Direktörü (EMEA)

“The Business Case For Biometrics”




13:00 - 14:10 Öğle Yemeği
14:10 - 14:30 Jacques Caers
Guardsquare - Satış Müdürü, Finans Sektörü

“Mobil Uygulamaların Guardsquare Çözümü İle Korunması”




14:40 - 15:00



Jan Adamovsky
Slovenska Sporitelna Bank (Erste Bank Group) - Chief Security Officer

"Where Are You Heading, Security?"
15:10 - 15:30 Mehmet İzzet Hacıalioğlu
Garanti Bankası - Dijital Özel Projeler & Güvenlik Yöneticisi

“Dijital Bankacılıkta Son Kullanıcı Güvenliği”




15:30 - 15:50 Kahve Molası
15:50 - 16:10 Yıldız Balatürk Erkan
Burgan Bank - Bölüm Başkanı, Bilgi Teknolojileri Güvenlik Ve Risk Yönetimi

“Siber Güvenlik İzleme”
Engin Eraydın
Bankalararası Kart Merkezi - Güvenlik Çözümleri Müdürü

“Türkiye’de Ödeme Sistemi Sahtecilik/Dolandırıcılıkları ve BKM Güvenlik Çözümleri”
16:20 - 16:40



Özer Gülce
Alternatifbank - Bilgi Güvenliği, Kalite ve Proje Yönetimi Bölüm Müdürü

Ersun Bayraktaroğlu
Alternatifbank - Bilgi Güvenliği, Risk ve İzleme Birimi

“SOC'ye Uzanan Yol”

Saat Bosphorus 1 Salonu Bosphorus 2 Salonu
08:00 - 16:00   Kayıt
09:20 - 09:40 Semih Arasan
QNB Finansbank - Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı, Bilgi Teknolojileri

“Bankacılık Sektöründe Dijitalizasyon Süreci, Değişen Tehditler ve Riskler”


09:50 - 10:10 Alpaslan Binici
Şekerbank - BT Güvenlik Proje Müdürü

“Yeni Nesil Uygulama Güvenliği”




10:20 - 10:40 Emre Bilgin
Unico Sigorta - Direktör, Bilgi Teknolojileri

“BT Denetim”




10:50 - 11:10



Cem Ergül
İşNet A.Ş. - CAE, İç Denetim Grup Müdürü

“Finansal Şirketlerde, Ideal Bilgi Güvenliği Yapılanması”
11:10 - 11:40 Kahve Molası
11:40 - 12:00 Mehmet Daim Dursun
Fibabanka - Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı, Teftiş Kurulu

“Kurumsal Güvenliği Riske Eden Alışkanlıkların Teşhisinde Denetim İzlerinin Yeri ve Önemi”




12:10 - 12:30 Murat Cihan
Albaraka Türk Katılım Bankası - Bilgi Güvenliği Yöneticisi

Sezgin Sönmez - Albaraka Türk Katılım Bankası - Bilgi Güvenliği Takım Lideri

“API Bankacılığı - Güvenlik Gereksinimleri”




12:40 - 13:00 Duhan Karadeniz
Bankalararası Kart Merkezi - BT Uyum Uzmanı

“PCI 3.2’nin Getirdiği Yenilikler, PCI 3.2 Uyum Süreci”




13:00 - 14:10 Öğle Yemeği
14:10 - 14:30 Koray Yaldır
Kredi Kayıt Bürosu - BT Denetim Müdürü

“Çevik Denetim”




14:40 - 15:00 Mehmet Karabıyık
ICBC - Head of IT Security & Risk

“Kimlik ve Erişim Yönetimi”




15:10 - 15:30
Özerk Saraç
DenizBank - Bilgi Sistemleri Denetim Grup Müdürü

“Denetçi Gözüyle Güvenlik”
15:30 - 15:50 Kahve Molası
15:50 - 16:10 Onur Ayyıldız
Anadolu Sigorta - Yönetmen - Bilgi Güvenliği, Risk ve Uyum Birim Yöneticisi

“Son Kullanıcı Güvenliği”